جديدترين آرشيو موسيقي جديدترين آرشيو موسيقي .

جديدترين آرشيو موسيقي

بيوگرافي فرزاد فرزين خواننده پرطرفدار (بخش اول)

فرزاد فرزين (متولد 3 تير ماه سال 1360 در تهران) خواننده موسيقي پاپ و هنرپيشه است. او فارغ التحصيل رشته مديريت صنعتي از دانشگان آزاد است. سپس به دليل صداي خاصي كه داشته به هنر روي آورده و در كلاس هاي آواز شركت كرده است. ويژگي اصلي فرزاد فرزين اجراي كنسرت‌هاي نمايشي همراه با پرفورمنس هاي جالب است كه وي را از ديگر خوانندگان متمايز مي‌كند. او تك پسر خانواده است و يك خواهر بزرگتر به نام نيلوفر دارد. در زمان بچگي چون خواهرش كلاس پيانو ميرفت كيبورد موسيقي داشت و به فرزاد اجازه نمي دادند از كيبورد خواهرش استفاده كند، اما بعدها متوجه شدند كه استعداد دارد و او را نيز بايد ميفرستاند كلاس. پدرش مشاور وزير راه و ترابري است كه البته بازنشسته شده است و مادرش نيز هم رئيس ثبت احوال بوده و الان بازنشسته شده است. تيم مورد علاقه فرزاد فرزين پرسپوليس است وي همچنين تيم هاي بارسا و رئال را نيز دوست دارد. فرزاد فرزين سال ۱۳۹۰ وقتي ۳۰ سال سن داشت با خانم “شيوا كاكاخاني” ازدواج كرد و به جرعه متاهلين پيوست.


برچسب: فرزاد فرزين، فرزاد فرزين بيوگرافي، فرزاد فرزين در سريال مانكن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۲:۱۵ توسط:Vilana موضوع: بيوگرافي هنرمندان نظرات (0)

بهترين راهنمايي هاي خريد ماشين ريش‌تراش حرفه اي

مقاله‌ي راهنماي خريد ماشين ريش‌تراش، چند معيار را در اختيار شما مي‌گذارد تا خودتان به‌درستي بهترين ماشين ريش‌تراش را طبق نياز و بودجه‌ي خود تهيه كنيد.

با شيك فام همراه باشيد.

 

چه نيازي به راهنماي خريد ريش‌تراش داريم؟

سابقه‌ي استفاده از ابزار براي اصلاح صورت به هزاران سال پيش بازمي‌گردد.

بشر در زمان‌هاي بسيار دور از استخوان‌هاي تيز براي كوتاه كردن موهاي سروصورت خود استفاده كرده است.

اما پيشينه‌ي اختراع ماشين ريش‌تراش به سال 1930 و به يك فرد آمريكايي به «جيكوب شيك» (Jacob Schick)  مربوط مي‌شود.

ماشين اصلاح صورت اوليه به‌سرعت راه ترقي را پيمود و در عرض چند دهه توليدكنندگان بيشتري به ارائه‌ي مدل‌هاي مختلف ماشين ريش‌تراش پرداختند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۸:۴۴ توسط:Vilana موضوع: عمومي نظرات (0)

موارد استفاده از ورق طرح سفال پرچين در سقف منازل ويلانما

ورق طرح سفال پرچين پس از گذشت زمان و اهميت سقف‌هاي شيب دار و شيرواني در ساخت ويلاها، آلاچيق ها و ساختمان هاي ديگر بيشتر مورد استفاده قرار مي گيرد و متخصصان ايراني نيز نسبت به اين نوع سقف علاقه نشان داده‌اند و در نتيجه امروز شاهد ساختمانهاي بسياري در شهرها و استانها هستيم. از اين روكش‌ها استفاده شد.

ورق طرح سفال پرچين در ابتدا در قالب مورد استفاده كه براي اين سقف‌ها از خاك ساخته شده بود به عمل مي آمد كه در نهايت با محصولات سيماني جايگزين شد و سرانجام با توسعه اين صنعت از ورق‌هاي گالوانيزه براي پوشش اين سقف‌ها استفاده مي‌شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۹:۳۳ توسط:Vilana موضوع: عمومي نظرات (0)